DOG CHOW LIGHT Indyk

DOG CHOW LIGHT Indyk Zobacz większe

DOG CHOW LIGHT Indyk

25,00 zł

Nowy produkt

Dopasowany poziom białka i kontrolowany poziom tłuszczu, aby pomóc psu osiągnąć zdrową masę ciała.

Więcej szczegółów

Zbilansowany skład pomaga Twojemu psu osiągnąć idealną sylwetkę i kondycję ciała i dostarcza wszystkich składników odżywczych, jakich potrzebuje, aby utrzymać odpowiednią wagę. Formuła o niskiej zawartości tłuszczu wspiera wchłanianie składników odżywczych i zachęca do powolnego uwalniania energii. Dwa kształty granulek, aby zachęcać go do dokładniejszego przeżuwania, co powoduje, że czas posiłku się wydłuża i daje więcej satysfakcji a także zapewnia zdrowie jamy ustnej. Pulpa buraczana, aby wspierać trawienie i pomóc zachęcić do częstszego wypróżniania się.

Pies, który nie jest już tak chętny do ćwiczeń, jak kiedyś, może mieć skłonność do przybierania na wadze. DOG CHOW Adult Light zawiera 33% mniej tłuszczu niż formuła Adult, więc możesz mieć pewność, że Twój pies otrzymuje wszystkie składniki odżywcze, jakich potrzebuje, aby pozostać w dobrej kondycji podczas procesu odchudzania.

Zdrowe trawienie jest równie ważne, jak zdrowa dieta. Składniki, które sprawiają, że pies dobrze trawi pokarm to pulpa buraczana oraz cykoria – naturalne źródło prebiotyków. W szczególności, cykoria zawiera naturalne włókno pokarmowe, które jak udowodniono zwiększa liczbę „dobrych” bakterii w jelitach, dzięki czemu pomaga wspierać zdrowie układu trawiennego oraz odpornościowego, poprawiać jakość stolca.

Skład: zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (8%*), roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego (suszona pulpa buraczana 1,5%), oleje i tłuszcze, składniki mineralne.

*odpowiednik 16% nawodnionego mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego: min. 4% indyka.

Dodatki dietetyczne: IU/kg: Wit. A : 18 900; Wit. D3 : 1 100, Wit. E: 90; mg/kg: Fe (E1): 239; I (E2): 3.0; Cu (E4): 34; Mn (E5): 18; Zn (E6): 386; Se (E8): 0.42

Zawiera przeciwutleniacze.

Napisz opinię

DOG CHOW LIGHT Indyk

DOG CHOW LIGHT Indyk

Dopasowany poziom białka i kontrolowany poziom tłuszczu, aby pomóc psu osiągnąć zdrową masę ciała.

Podobne produkty